O nas

Wul – Car Pogotowie Wulkanizacyjne to szybko rozwijającą się firmą na rynku motoryzacyjnym, działającą już 5 rok na terenie Krakowa i okolic. Naszym klientom oferujemy mobilną wulkanizację – m.in. wymianę i naprawę opon. Pod hasłem „mobilna wulkanizacja” kryje się szereg usług wulkanizacyjnych wykonywanych na miejscu u klienta. Jest to możliwe, dzięki w pełni wyposażonym samochodom (w specjalistyczny sprzęt jak montażownica i wyważarka).

Oferta skierowana jest do firm jak i również osób prywatnych. Naszą misją jest profesjonalne świadczenie usług na najwyższym poziomie. Głównym celem jest realizowanie usług w sposób dogodny dla klienta za pomocą najwyższej klasy sprzętu. Zlecenia wykonywane są w umówionym terminie i pod wskazanym przez zleceniodawcę adresem. Ponadto firma pełni całodobowy dyżur telefoniczny.

W dalszym etapie rozwoju firma planuje rozszerzyć obszar działalności oferowanych usług. Zamierzamy zbudować ogólnopolską sieć mobilnych serwisów wulkanizacyjnych pod nazwą „Pogotowie wulkanizacyjne”. Współpraca z innymi firmami, a także pomoc przy wdrażaniu nowych punktów oparta będzie na autorskim systemie partnerskim.

Przedsiębiorstwo prowadzi również sprzedaż asortymentu samochodowego w sklepie internetowym (m.in.: opon, felg, kosmetyków samochodowych, itd.) – ze wskazaniem na jakość w przystępnej cenie,  co ma na celu ułatwienie kierowcom bezpieczną jazdę samochodem. Służymy również doradztwem jeśli chodzi o wybór ogumienia.

Naszym mottem jest Wymiana opon bez kolejek – pod własnym domem!

 

Aby skorzystać z naszej usługi wystarczy skontaktować się z biurem obsługi klienta pod nr 790 263 809 lub drogą elektroniczną  kontakt@wul-car.pl i umówić się na spotkanie w wybranym przez siebie miejscu i  odpowiednim dla siebie terminie.

 .

Pojawimy się tak szybko jak jest to możliwe!

 Wymiana z wyważaniem kompletu ogumienia trawa ok 30 min.

 

ZAPRASZAMY  DO  SKORZYSTANIA  Z  NASZYCH  USŁUG